گرانترین عطرهای دنیا
چـقـدر مفـید بـود ؟

گرانترین عطرها

Jar Parfums Bolt Of Lightning

بویی لطیف و منحصر به فرد دارد كه نه تنها برای چند ساعت بلكه برای روزها بر روی پوست می ماند اگر كه برای چند روزی قصد حمام رفتن نداشته باشید . این برند با قیمتی در حدود ۷۶۵ دلار برای تابستان گزینه مناسبی می باشد . اگر كه می خواهید به ندرت و برای اتفاقات و موقعیتهای خاصی از این عطر استفاده كنید ارزش این مقدار هزینه كردن را دارد و می توانید آن را به كلكسیونتان اضافه كنید .
gherantarin atrhayedonya irnab ir گرانترین عطرهای دنیا
Jean Patou’s Joy

با رایحه ای كلاسیك و بی انتها و ماندگار برازنده همه خانمهای پر زرق و برق و مجلل است كه رویهمرفته شخصیت و جذابیت فردی را تغییر می دهد. این عطر در سال ۱۹۳۰ توسط خود جین پاتو كه سازنده این عطر می باشد در فروشگاههای مهم به قیمت ۸۰۰ دلار عرضه گردید
gherantarin atrhayedonya irnab ir گرانترین عطرهای دنیا
Shalini Parfums Shalini

رایحه ای شهوانی دارد كه توصیف كننده عصر مدرن حاضر و مناسب این دوره می باشد . این عطر به توصیف زنان این عصر كه زنانی بی خیال و مستقل هستند می پردازد . به تعداد كم و با قیمت ۹۰۰ دلار برای هر شیشه عرضه گردید .
5a15300cb6482 gherantarin atrhayedonya irnab ir گرانترین عطرهای دنیا
Herm’s 24 Fauborg

در سال ۱۹۹۵ عنوان عطر زنانه را به خود اختصاص داد و همواره در لیست ۱۰برند برتر گران دنیا جای دارد . امروزه قیمت آن ۱۵۰۰ دلار است و به دلیل خاصیت براق كنندگی پوست، پس از استفاده پوست صورتتان براق می شود .
5a15300ed1a48 gherantarin atrhayedonya irnab ir گرانترین عطرهای دنیا
D Hardrien Goutal Eau Annick

در سال ۱۹۹۶ با طعمهایی چون طعم ترنج ، ریحان ، گریپ فروت ، لیمو ، لیمو ترش ، نعناع ، نارنگی ، شاه پسند و درختان جنگلی در بازار عرضه گردید . قیمت این عطر ۱۵۰۰ دلار می باشد .
5a153011421cf gherantarin atrhayedonya irnab ir گرانترین عطرهای دنیا
Baccarats Les Larmes Sacress De Thebe

این عطر هم جز آن دسته عطرهایی اسنت كه پیدا كردن و خریدنش در بازار سخت است . این عطر تركیبی از كندر و گیاه مر می باشد . قیمتش ۱۷۰۰ دلار است و علاوه بركیفیت و خلوص بالا شكل شیشه اش نیز جذاب است . ( به شكل هرم سه بعدی )
5a153013d8480 gherantarin atrhayedonya irnab ir گرانترین عطرهای دنیا
Chanel No. 5

این عطر نه تنها گران بلكه به دلیل استقبال فراوان مشتریان بسیار محبوب هم می باشد . اگرچه قیمتی در حدود ۱۸۵۰ دلار دارد ولی بر طبق آمار در هر ۳۰ ثانیه یك عدد از این عطر در دنیا بفروش می رسد . با این حال هنوز یكی از ماركهای محبوب افراد مشهور و افراد طبقه بالای جامعه می باشد.
5a153016484c3 gherantarin atrhayedonya irnab ir گرانترین عطرهای دنیا
Caron , s Poivre

این عطر هم زنانه است و هم مردانه . در سال ۱۹۵۴ توسط كارون و با قیمت ۲۰۰۰ دلار ساخته شد و به دلیل قیمت بالا و تعداد محدود آدمهایی كه توانایی پرداخت چنین قیمتی را داشتند به تعداد محدود عرضه گردید .
5a153019ca8fa gherantarin atrhayedonya irnab ir گرانترین عطرهای دنیا
Clive Christian No.1

در سال ۲۰۰۱ و ۲۰۰۸ عنوان گرانترین عطر دنیا را از آن خود كرد . در حقیقت این همان عطری است كه كتی هولمز در روز نامزدیش به خود زد و قیمتی باور نكردنی ۲۱۵۰ دلار دارد .
5a15301c1c318 gherantarin atrhayedonya irnab ir گرانترین عطرهای دنیا
Imperial Majesty Clive Christian

در سال ۲۰۰۶ در تحقیق كه فوربس انجام داد به عنوان گرانترین عطر دنیا شناخته شد و بخشی از تجملات افرادی است كه رایحه منحصر این عطر را دوست دارند . اگر با توجه قیمتی بسیار بالایش كه در حدود ۲۱۵۰۰۰ دلار می باشد و امروزه می توان با پرداخت چنین هزینه ای یك ماشین خرید بتوانید آن را بخرید و به خانه ببرید یك مزیت بالایی برایتان به ارمغان خواهد آورد.

5a15301e9e46e gherantarin atrhayedonya irnab ir گرانترین عطرهای دنیا
Jean Patou’s Joy
با رایحه ای کلاسیک و بی انتها و ماندگار، برازنده همه خانم های پرزرق و برق و مجلل است. این عطر روی هم رفته شخصیت و جذابیت فردی را تغییر می دهد. نام این عطر از نام سازنده اش، جین پاتو، گرفته شده که آن را در سال ۱۹۳۰ ساخته است. «جین پاتوز جوی» به قیمت ۸۰۰ دلار عرضه می شود.

gherantarin atrhayedonya irnab ir گرانترین عطرهای دنیا

گرانترین عطرهای دنیا


Fauborg 24 Herm’s

این عطر در سال ۱۹۹۵ عنوان عطر زنانه سال را به خود اختصاص داد و همواره در فهرست ۱۰ برند برتر گران دنیا جای گرفته است. امروزه قیمت آن ۱۵۰۰ دلار است و به دلیل خاصیت براق کنندگی اش، پس از استفاده آن پوست صورت تان براق می شود.
5a227ca76fc72 gherantarin atrhayedonya irnab ir گرانترین عطرهای دنیا

گرانترین عطرهای دنیا


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *