به نام آفریننده خلیج پارس


راهنمای کددهی به ریموت
چـقـدر مفـید بـود ؟
ریموت irnab ir راهنمای کددهی به ریموت

کددهی به ریموت

راهنمای کد دهی به ریموت

در این مقاله، راهنمای کددهی به ریموت به صورت کامل و جامع ذکر شده است.

+برای کپی کددهی به ریموت در صوتی که ریموت بلوتوثی خام نیست اول ریموت بلوتوثی را خام کنید.

نحوه پاک سازی کد کددهی به ریموت قبلی و آماده سازی :

۱ ) دکمه قفل باصدا ( ۱) ودکمه باز ( ۲ ) همزمان ۲ ثانیه فشرده نگه دارید.

۲ ) در این حالت LED سه بار چشمک می زند.

۳ ) سپس دکمه باز ( ۲ ) همچنان فشرده نگه دارید ، کد دهی به ریموت دکمه قفل با صدا( ۱) رها کنید.

۴ ) دکمه قفل کد دهی به ریموت با صدا ( ۱ ) را سه مرتبه پشت هم  فشاردهید دراین زمان LED بطور سریع چشمک میزند وریموت آماده کددهی و کپی کردن میشود.

برای  کپی کردن کد دهی به ریموت دکمه های ریموت به صورت زیر عمل میکنیم:

 ۱ ) اول دکمه مورد نظر ازریموت اصلی را فشرده وسپس دکمه ریموت کپی را فشرده نگه دارید ، تازمانیکه LED سریع چشمک بزند و ثابت بماند این حالت نشان دهنده کد دهی به ریموت این است که عمل کد دهی باموفقیت انجام شده است.

۲)برای کلیه دکمه های ریموت به روش  بالا عمل می کنیم.

۳ ) برای تایید واتمام کارکپی ، دکمه قفل بیصدا ( ۳ ) وجستجو (۴ ) را همزمان کد دادن به ریموت فشرده نگهدارید تا LED سریع چشمک بزند  وثابت بماند بعد  از این حالت ، کد دهی به ریموت عملیات کپی یا کد دهی تمام شده و ریموت جدید قابل استفاده است.

دستورالعمل و راهنمای کددهی به ریموت + آموزش جامع کددهی به ریموت

دکمه قفل و باز ریموت( دو دکمه بزرگ ریموت) همزمان فشار دهید، بعد از چند ثانیه ریموت ۳ بار چشمک متوالی میزند، کددهی به ریموت سپس همانطور که دکمه قفل را ثایت نگه داشتید، دکمه باز کردن را رها کرده( همچنان دکمه قفل پایین نگه داشته شده باشید)،سپس چندین بار دکمه باز را پشت سر هم فشار میدهید، حال چراغ ریموت شما متوالی در حال چشمک زدن است

591f279c51374 ریموت irnab ir راهنمای کددهی به ریموت

کددهی به ریموت

+ آنتن گیرنده کددهی به ریموت بعضی از ریموت ها در پشت ریموت تعبیه شده است. در صورتی که ریموت شما از روبرو کد نگرفت،کد دهی به ریموت ریموت ها را پشت به پشت قرار داده و مرحله را دوباره انجام دهید.

نکاتی در مورد کددهی به ریموت

همکار گرامی اصول مطرح شده دراین مطلب فقط برای کد دهی به ریموت ریموت هایی با قابلیت کپی شوندگی که توسط این فروشگاه عرضه میشوند

قابل اجرا میباشد که اصطلاحا به این ریموت ها ریموت های یونیورسال یا بلوتوثی گفته میشود و برای ریموت های کد دهی به ریموت فابریک دستگاه ها که توسط شرکت سازنده گیرنده ها و مخصوص گیرنده ها و مخصوص دستگاه خودشان ارائه میشود قابل اجرا نمیباشد.

این ریموت ها بایستی طبق دستور عمل کد دهی به ریموت مخصوص همان شرکت برای گیرنده ها تعریف شود. که در آینده در مورد هرکدام از آنها توضیح خواهیم داد.

 


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *