نحوه لغو کردن و حذف کردن آهنگ پیشواز ایرانسل
۴٫۴ امتیاز ۵ رای

 

70 bisms.ir 2016 05 19 300x185 نحوه لغو کردن و حذف کردن آهنگ پیشواز ایرانسل

نحوه لغو کردن و حذف کردن آهنگ پیشواز ایرانسل

در این مقاله در مورد نحوه لغو کردن و حذف کردن آهنگ پیشواز ایرانسل به صورت کامل آمده است.

کاربران ایرانسل آهنگ پیشوازی را برای مخاطبین و تماس های خود فعال می کنند.

در کل آهنگ پیشواز یک سرویس از سرویس‌های اپراتور ایرانسل است که در آن وقتی فردی با تلفن همراه شما تماس میگیرد، آهنگ کوتاهی به جای بوق انتظار نواخته می‌شود. اما پس از مدتی بنا بر هر دلیلی ممکن است بخواهند آن را غیر فعال نمایند. لغو آهنگ‌ پیشواز ایرانسل کار دشواری نیست و شما به راحتی می‌توانید این آهنگ‌های پیشواز را بصورت موقت و یا دائمی غیر فعال کنید. برای غیر فعال نمودن پیشوازها کافیست طبق دستورالعمل ارائه شده در این آموزش عمل نمایید.

نحوه لغو کردن و حذف کردن آهنگ پیشواز ایرانسل

فعالسازی آهنگ پیشواز به چه شکل است؟

کدهای دستوری

شما می توانید بخشی از عملیات آهنگ پیشواز را با استفاده از کدهای دستوری انجام دهید. برای دیدن منوی اصلی آهنگ پیشواز #۷۷۷* را از خط ایرانسل خود شماره گیری کنید و سپس یکی از گزینه های منو را انتخاب کنید.

85 bisms.ir 2016 05 19 300x181 نحوه لغو کردن و حذف کردن آهنگ پیشواز ایرانسل

 

نحوه لغو کردن و حذف کردن آهنگ پیشواز ایرانسل

پیام کوتاه

شما می‌توانید دستور مورد نظر خود را در یک پیام کوتاه به شماره ۷۵۷۵ ارسال کنید. در این حالت نتیجه درخواست شما بلافاصله در یک پیام کوتاه برای شما ارسال خواهد شد.

71 bisms.ir 2016 05 19 300x197 نحوه لغو کردن و حذف کردن آهنگ پیشواز ایرانسل

آموزش غیر فعال کردن و حذف آهنگ پیشواز ایرانسل

در ابتدا برای لغو آهنگ پیشواز باید کد مربوط به آهنگی که فعال شده است را داشته باشید. این کد برای غیر فعال نمودن آهنگ پیشواز الزامیست. اگر کد آهنگ پیشواز خود را ندارید، ابتدا کد دستوری #۲*۷۷۷* را وارد کرده و سپس توسط کلید تماس، گزینه Ok و یا Yes کد دستوری وارد شده را شماره گیری نمایید. سپس کد آهنگ‌های آلبوم شما، طی یک پیام از طریق ایرانسل ارسال خواهد شد. ارسال این کد پیام ممکن است کمی طول بکشد، پس اندکی صبور باشید! حال پس از رسیدن پیام اطلاعات آهنگ پیشواز فعال شما ارسال خواهد شد. از میان این متن پیام در کنار نام آهنگ کد درج شده را بردارید و به مرحله بعد بروید. درصورتی که کد آهنگ پیشواز خود را دارید و یا به طریق بالا کد را بدست آوردید می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید.

روش اول:

به بخش پیام کوتاه (SMS) دستگاه خود بروید. ابتدا حروف HZ را تایپ کرده سپس در ادامه و بدون فاصله کد آهنگ را تایپ کنید. بطور مثال:  HZ100100، سپس کد تایپ شده را به شماره ۷۵۷۵ ارسال نمایید تا آهنگ پیشواز خریداری شما حذف و غیر فعال گردد.

روش دوم:

در این روش کد دستوری#کد آهنگ پیشواز فعال *۵*۷۷۷* را وارد و شماره گیری نمایید. با انجام یکی از دو روش بالا آهنگ پیشواز فعال، حذف و غیر فعال خواهد شد.

روش سوم:

اگر می‌خواهید سرویس خود را غیر فعال کنید کافیست کد ENS را به ۷۵۷۵ ارسال نمایید.

لیست کامل آهنگ‌های پیشواز ایرانسل را می‌توانید در سایت ویترین ایرانسل مشاهده کنید و یا با ارسال پیامک خالی به ۷۵۷۵ لیست پرطرفدارترین آهنگ‌ها را دریافت نمایید. امیدوارم این آموزش رضایت شما عزیزان را جلب نموده باشد.

حذف آهنگ پیشواز ایرانسل

 


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *