بیوگرافی رامش
چـقـدر مفـید بـود ؟

بیوگرافی کامل رامش

biyografy ramesh irnab ir بیوگرافی رامش

بیوگرافی رامش

متولد تهران در سال ۱۳۲۵, در خانواده اي با ۳ خواهر و يک برادر به دنيا آمد و تا سوم دبيرستان به تحصلات خود ادامه داد.
با برنامه گلها(یک شاخه گل)پا به عرصه خوانندگی گذاشت وبا اجرای زیبای که داشت بسیار مورد توجه قرار گرفت وگویا از شاگردان استاد مهرتاش میباشدکه تا چند به تنها ترانه هاي اصیل ميخواند.
وي ۵-۶ سال پس از فعاليت هنري خود, با پرويز مقصدي, که وي نيز به تازگي پاي به عرصه ي آهنگ سازي گماشته بود, و در همان آغاز در رديف چهره هاي برگزيده هنري قرار گرفته بود, سازماني داير کردند با نام “هارموني”. اين دفتر به گفته ي خود رامش پاتوق خواننده هايي بود, چون رامش, که کاري برتر از سايرين ارايه ميدهند!
رامش در سالهاي پيش از انقلاب بيش از ۶۰۰ ترانه خواند, وي نيز ترانه هاي دو صدايي زيادي با خوانندگاني چون, رامين, ضياء اتاباي, امير رسايي و … داشته.
خاص بودن ترانه هاي رامش به اين است که او تقلب نميکرد, هميشه کار جديد به بازار عرضه ميکرد, شخصا به خواندن ترانه هاي جاز علاقه ي بيش نسبت به ديگر سبک ها داشت, به گفته ي خود او که “در خواندن ترانه هاي جاز, يک نوع آرامش و نشاط حس ميکنم”. از خوانندگان مورد علاقه ي رامش ميتوان اشاره اي به عارف و گوگوش داشت.

 

 بیوگرافی رامش
رامش در برنامه هاي مختلف تلوزيوني همچن چشمک (گوگوش شو), رنگارنگ, ميخک نقره اي (فريدون فرخزاد شو)و … تعداد بسيار زيادي شو اجرا کرده, او از رقيبان گوگوش بود و به راحتي ميتوان گفت که وي پس از گوگوش بيشترين تعداد شوهاي تصويري داشته که در حال حاضر بسيار ناياب ميباشند.
در سالهاي پس از انقلاب رامش به مقدار زيادي خوانندگي را رها کرد, تنها فعاليت وي در زمينه ي آلبومي با نام مولانا با داريوش و فرامرز اصلاني بود. او به گونه اي از خوانندگي کناره گيري کرد به اين تلاش که زندگي اي به دور از دوربين ها و ذره بين ها با دختر خود بپردازد.


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *